Zapytaj o ofertę

Przed wysłaniem projektu zapoznaj się z poniższymi informacjami

Dostosowanie się do poniższych wskazówek dotyczących pliku, może przyspieszyć realizację wyceny.

  • Plik projektu wysłany w formacie .DXF lub .DWG
  • Skala projektu 1:1 – Niepotrzebne jest nanoszenie wszystkich wymiarów – wystarczy podać wymiar ogólny formatki/detalu i upewnić się że cały projekt jest w skali 1:1.
  • Prosimy o domykanie ścieżek – polilinii, chyba że projekt wymaga zastosowania krzywej otwartej.
  • W dostarczonym pliku muszą się znaleźć tylko elementy istotne dla nas do cięcia. Prosimy nie wysyłać do nas projektów np. całych budynków, które będziemy musieli analizować i czasochłonnie przeszukiwać.
  • W przypadku dużej ilości informacji dot. elementów do cięcia, wspomóc można się plikiem PDF lub projektem w Corel Draw (X7 lub wcześniejsze wersje), z wymiarami, głębokościami wnikania, przekrojami.
  • W przypadku frezowania, różne głębokości wnikania można zaznaczyć różnymi kolorami – przykład poniżej.
  • Wszystkie czcionki, przeznaczone do cięcia, powinny zostać przekształcone na krzywe.
  • Prosimy nie rozmieszczać detali na materiale, sami postaramy się o jak najmniejsze zużycie materiału. Wyjątkiem są materiały ze wzorem, nadrukiem, strukturą powierzchni – tu konieczne jest określenie kierunku wzoru.

 

Rysunek Techniczny

Istnieje możliwość przygotowania wyceny z rysunku technicznego zgodnego z obowiązującymi normami. Prosimy o określenie ilości poszczególnych detali oraz rodzaju oraz grubości materiału, z którego mają być wykonane. Wykonanie wyceny jest wtedy bardziej czasochłonne. Doliczana jest też praca związana z przygotowaniem projektu w formie wektorowej. Preferujemy zatem dostarczanie nam plików wektorowych.

 

Nie posiadasz projektu kształtu?

Nasza firma nie posiada biura projektowego. Możemy jednak doradzić i przekazać dane kontaktowe do współpracujących z nami grafików, którzy przygotują dla Państwa odpłatnie projekt wektorowy, zgodny z naszymi wytycznymi.
Istnieje możliwość opracowania u nas prostego projektu do formy wektorowej, na podstawie dostarczonego do nas szablonu/szkicu. Cena takiej usługi wyliczana jest indywidualnie.
Skomplikowane, czasochłonne projekty wykonujemy tylko w szczególnych wypadkach przy zleceniach seryjnych!
Nie przyjmujemy zdemontowanych czy popękanych elementów do odwzorowania.

Cennik usług cięcia CNC

Nie posiadamy ogólnego ‚Cennika’ na pozostałe cięcia. Cena zależy od czasu pracy maszyny. Czas ten jest zależny od rodzaju materiału, jego grubości oraz od poziomu skomplikowania rysunku. Na cenę wpływa także czas pracy wykonanej na potrzeby przygotowania dostarczonego pliku.

 

Frezowany detal z pianki - DXF

Samolot cięty z plexi 3 mm Laser - DXF

Frezowana szafka ze sklejki 18 mm - DXF

Mewy- cięcie z lustra Waterjet - DXF

Zaślepki Stal S235 15 mm Waterjet - DXF

Rybki frezowane tabliczki z grawerem - DXF

Wycena realizacji projektu

Uzupełnij dane poniżej, starając się sprecyzować jak najwięcej informacji na temat projektu. Niepotrzebne jest określanie przez klienta rodzaju maszyny CNC. Sami dobierzemy odpowiednią technologię cięcia w zależności od specyfiki projektu.

Dane kontaktowe:

Dane projektu: