2019|01|09

Jak czyścić, myć Plexi, aby nie zarysować?

Przedstawiamy sposób pielęgnacji płytek pleksi, aby pozostały zadbane na długo.

2018|05|12

Niebawem rusza nasz sklep internetowy.

Formatki różnych płyt na zamówienie przez internet. Przycinamy na wymiar płyty i wysyłamy kurierem!

2017|02|13

Oddział w Gorzowie

Nowy odział naszej firmy w Gorzowie. Płyty z tworzyw sztucznych Gorzów, Plexi, pcv, poliwęglany lite i komorowe, płyty na zadaszenia, daszki. Ścianki, przeszklenia okien drzwi. Płyty reklamowe oraz wycinanie kształtów.

http://sklep.wiga.com.pl/

Biuro Handlowe
Szczecin, ul. Gdańska 7
tel./fax (091) 43 20 514

Oddział Handlowy
Stargard Szczeciński
ul. Wojska Polskiego 111
tel. (091) 578 21 90

Wiga 2019 - Witamy na naszej retro stronie ! Płyty z tworzyw na wymiar!Szczecin - Stargard - Gorzów Wlkp. -

Płyty z tworzyw sztucznychNasz sklep online jest już otwarty! Sprzedajemy formatki na wymiar z tworzyw sztucznych!
Niedługo także koło.

Zapraszamy od 2019 r.!!!

Od 1992 roku "WIGA s.c." jest firmą handlowo - usługową, zapewniającą lokalnym kooperantom zaopatrzenie w płyty z tworzyw sztucznych. Bardzo szeroki asortyment, bogate doświadczenie i dobre wyposażenie w precyzyjne maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sprawia, że jesteśmy docenianym i wiarygodnym partnerem.

Z pasją rozwijamy część usługową firmy, pozwalającą realizować najróżniejsze zadania związane z obróbką sprzedawanych tworzyw (cięcie, gięcie, klejenie, wycinanie kształtów), oraz świadczyć usługi z zakresu cięcia metali kolorowych, wycinanie szkła, stali, kafli (mozaiki) oraz płyt drewnopodobnych (sklejka) na urządzeniach CNC.


Cięcie na maszynach CNC http://wigacnc.pl- laser do cięcia plexi, o powierzchni roboczej 250 x 125cm.
wycinamy litery, przestrzenne, reklamę, szyldy, numery, dekoracje, ażury ścienne.

- "WATERJET" - ploter tnący strumieniem wody pod dużym ciśnieniem, o powierzchni roboczej 300 x 150cm - pozwalający także na obróbkę innych "kłopotliwych" materiałów - ceramiki budowlanej np. kształty i mozaiki z kafelek, gumy, szkła, stali nierdzewnej.

- dwa plotery frezujące CNC - o powierzchniach stołów 300 x 200cm oraz 410 x 210cm - pozwalające na frezowanie i cięcie wielu rodzajów płyt z tworzyw, np. plexi, PCV, Dibond, oraz płyt drewnopochodnych - frezowanie w sklejce, MDF, HDF. (np. ażurowe panele ścienne z mdf-u)

Realizujemy projekty dekoratorów, projektantów wnętrz, kafelkarzy, stolarzy, budowlańców, design'erów Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałowo-usługową.
Aktualnie w promocji:
Obniżone ceny na stojaki reklamowe - potykacze. Rabaty dla firm reklamowych. Tania podstawa na druk reklamowy lub wyklejone napisy. Lekkie z PCV łatwe w użyciu lub stalowe, mocne, odporne na wiatr.
http://sklep.wiga.com.pl/

powered by diala.pl