2019|08|14

Zadaszenia z Poliwęglanu Komorowego

Płyty z poliwęglanu komorowego na zadaszenia z konstrukcją stalową lub drewnianą

2019|05|29

Produkcja elementów wycinanych na maszynach CNC

Produkcja precyzyjnych elementów ze stali, aluminium, brązu, miedzi, mosiądzu, stopy wysokoniklowe, tytan, molibden; lustra, szkła, blachy, gumy (np. poliamid, poliuretan), uszczelek

2019|03|13

Folie reklamowe samoprzylepne

Tanie Folie reklamowe samoprzylepne Macal 8200 Mactac PROMOCJA

http://sklep.wiga.com.pl/

Biuro Handlowe
Szczecin, ul. Gdańska 7
tel./fax (091) 43 20 514

Oddział Handlowy
Stargard Szczeciński
ul. Wojska Polskiego 111
tel. (091) 578 21 90

» Nowości » Niebawem rusza nasz sklep internetowy.

Mogą Państwo zapoznać się z ofertą już teraz, a ruszamy w Nowym Roku 2019!

http://sklep.wiga.com.pl

W naszej ofercie znajdzie się:

Usługa przycięcia formatek, płyt w kształcie prostokąta oraz koła, z możliwością zaokrąglenia narożników i wiele innych funkcji.

Szkło akrylowe (Plexi-PMMA) - bezbarwna, mleczna, dymna, lustro plastikowe. Plexi stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego szkła, przede wszystkim dlatego, że waży znacznie mniej niż standardowe szkło i jest nawet siedmiokrotnie bardziej odporne na pękanie. Płyty te występują w wersjach od przeźroczystej do nieprzezroczystej, od białej i czarnej po barwne.
PCV spienione (zwykłe) - uniwersalne, lekkie podłoże reklamowe szczególnie wykorzystywane przy tworzeniu ścianek działowych np. podczas targów. Dostępne w wersjach białych, czarnych bądź żywych kolorach, które dają możliwość tworzenia nietypowych rozwiązań w zakresie komunikacji wizualnej.
PCV twarde - płyty o dużej odporności mechanicznej oraz elastyczności. Posiada większą sztywność jak PCV spienione i ma szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle i reklamie.
PCV utwardzone - posiada rdzeń zwykłego PCV z dodatkową dwustronną utwardzoną powierzchnią.
Poliwęglan lity (PC lite) - materiał o świetnych właściwościach optycznych i wysokiej udarności. Lżejszy od szkła, o dobrych parametrach w zakresie palności. Stosowany przy szkleniu np. witryn sklepowych. Występuje w wersjach bezbarwnych, dymionych, mlecznych.
Poliwęglan komorowy - to płyty o dużej przejrzystości, dużej sztywności, niskim ciężarze, dobrej izolacji cieplnej i akustycznej. Są odporne na uderzenia i preferowane do stosowania ich przy budowie zadaszeń, świetlików i pasm przeszkleń o dużych powierzchniach.
Płyty kompozytowe - płyty typu "sandwich" składają się z nietoksycznego, lekkiego rdzenia oraz wysokiej jakości warstw zewnętrznych (aluminium, pcv utwardzone).

powered by diala.pl