2018|05|12

Niebawem rusza nasz sklep internetowy.

Formatki różnych płyt na zamówienie przez internet. Przycinamy na wymiar płyty i wysyłamy kurierem!

2017|02|13

Nowy oddział w Gorzowie.

Nowy odział naszej firmy w Gorzowie.

Biuro Handlowe
Szczecin, ul. Gdańska 7
tel./fax (091) 43 20 514

Oddział Handlowy
Stargard Szczeciński
ul. Wojska Polskiego 111
tel. (091) 578 21 90

» Nowości » Niebawem rusza nasz sklep internetowy.

Pracujemy nad wygodnym sklepem internetowym w którym będzie można zamówić formatki różnych płyt z tworzyw sztucznych, akcesoria montażowe, folie reklamowe, oraz wiele innych wyrobów z dziedziny galanterii z plexi i nie tylko.

W naszej ofercie znajdzie się:

Szkło akrylowe (Plexi-PMMA) - bezbarwna, mleczna, dymna, lustro plastikowe. Plexi stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego szkła, przede wszystkim dlatego, że waży znacznie mniej niż standardowe szkło i jest nawet siedmiokrotnie bardziej odporne na pękanie. Płyty te występują w wersjach od przeźroczystej do nieprzezroczystej, od białej i czarnej po barwne.
PCV spienione (zwykłe) - uniwersalne, lekkie podłoże reklamowe szczególnie wykorzystywane przy tworzeniu ścianek działowych np. podczas targów. Dostępne w wersjach białych, czarnych bądź żywych kolorach, które dają możliwość tworzenia nietypowych rozwiązań w zakresie komunikacji wizualnej.
PCV twarde - płyty o dużej odporności mechanicznej oraz elastyczności. Posiada większą sztywność jak PCV spienione i ma szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle i reklamie.
PCV utwardzone - posiada rdzeń zwykłego PCV z dodatkową dwustronną utwardzoną powierzchnią.
Poliwęglan lity (PC lite) - materiał o świetnych właściwościach optycznych i wysokiej udarności. Lżejszy od szkła, o dobrych parametrach w zakresie palności. Stosowany przy szkleniu np. witryn sklepowych. Występuje w wersjach bezbarwnych, dymionych, mlecznych.
Poliwęglan komorowy - to płyty o dużej przejrzystości, dużej sztywności, niskim ciężarze, dobrej izolacji cieplnej i akustycznej. Są odporne na uderzenia i preferowane do stosowania ich przy budowie zadaszeń, świetlików i pasm przeszkleń o dużych powierzchniach.
Płyty kompozytowe - płyty typu "sandwich" składają się z nietoksycznego, lekkiego rdzenia oraz wysokiej jakości warstw zewnętrznych (aluminium, pcv utwardzone).

powered by diala.pl