2019|01|09

Jak czyścić, myć Plexi, aby nie zarysować?

Przedstawiamy sposób pielęgnacji płytek pleksi, aby pozostały zadbane na długo.

2018|05|12

Niebawem rusza nasz sklep internetowy.

Formatki różnych płyt na zamówienie przez internet. Przycinamy na wymiar płyty i wysyłamy kurierem!

2017|02|13

Oddział w Gorzowie

Nowy odział naszej firmy w Gorzowie. Płyty z tworzyw sztucznych Gorzów, Plexi, pcv, poliwęglany lite i komorowe, płyty na zadaszenia, daszki. Ścianki, przeszklenia okien drzwi. Płyty reklamowe oraz wycinanie kształtów.

http://sklep.wiga.com.pl/

Biuro Handlowe
Szczecin, ul. Gdańska 7
tel./fax (091) 43 20 514

Oddział Handlowy
Stargard Szczeciński
ul. Wojska Polskiego 111
tel. (091) 578 21 90

» Artykuły budowlane » Schody antypoślizgowe

Schody Robelit dzięki antypoślizgowej fakturze, perforacji odprowadzającej wodę oraz zapewniającemu higienę aluminium, z którego są wykonane, są doskonałym rozwiązaniem konstrukcyjnym dla firm produkcyjnych, punktów gastronomicznych, mleczarni, gospodarstw rolnych, pensjonatów górskich, warsztatów mechanicznych, firm budowlanych.

W przypadku inwestorów indywidualnych są doskonałą alternatywą dla drewnianych schodów prowadzących na podwyższony taras, wejścia gospodarczego do domu, wejścia do domku letniskowego, zejścia do piwnicy.

EFEKT DRENAŻOWY

Wszyscy doskonale wiemy jak dużym problemem jest utrzymanie czystości na biegach komunikacyjnych. Nawet przy najbardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych piasek i tak zawsze będzie osadzał się na powierzchni stopni nie tylko irytując oko właścicieli posesji, ale też stwarzając realne niebezpieczeństwo pośliźnięcia się. Dzięki perforowanej powierzchni płyty zalegające na stopniach błoto, woda czy piasek przestaną być wreszcie problemem.

SZYBKI MONTAŻ

Nowatorskie rozwiązanie polegające na automatycznym zachowywaniu rozstawu stopni biegu komunikacyjnego umożliwia błyskawiczny montaż schodów. Schody ze stopni Robelit każdy jest w stanie wykonać szybko i we własnym zakresie.

MOŻLIWOŚĆ WIELOKROTNEGO UŻYCIA

Schody prowadzące do piwnicy bądź z tarasu na ogród najczęściej wylewane są z monolitycznego żelbetu. Jest to rozwiązanie jednorazowe, nie pozostawiające pola do manewru na wypadek zmiany koncepcji zagospodarowania terenu działki. Stopnie Robelit nie nastręczają takich trudności, gdyż można je traktować zarówno jako rozwiązanie stałe jak i przejściowe.

ZERO KONSERWACJI

Korozja betonu, stali lub drewna, z których to materiałów najczęściej wykonywane bywają schody to zjawisko, na które inwestor zwraca uwagę najczęściej wtedy, gdy jest już za późno. Problem ten znika, gdy zamiast standardowych materiałów użyjemy stopni z aluminium.

Więcej informacji na specjalnej stronie producenta: http://www.bezpieczneschody.pl
 stopnie antypoślizgowe

stopnie antypoślizgowe

   

powered by diala.pl